Op zondag 2 juni vertrekken teams A en B om 8h30 stipt aan de GS voor rit 13.
Een rit van 84 km met een pittige 600 hms (https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/6251276/fietsroute/gsb-rit-13).
Tienen-Vissenaken-Kumtich-Willebringen-Neervelp-Culot-Beauvechain-Hamme Mille-PĂ©crot-Ottenburg-
St Agatha Rode- Oud Heverlee-Blanden-Haasrode-Bierbeek-Neervelp-Boutersem-Kerkom-Wever-Tienen
Team C vertrekt om 9h00 voor een rit van 50 km met 300 hms (https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/6073689/fietsroute/gsb-woensdagrit-8).
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 GSB rit 13 | |||||
3 | 4 | 5 GSB rit W-5 | 6 | 7 | 8 | 9 GSB rit 14 |
10 | 11 | 12 GSB rit W-6 | 13 | 14 | 15 | 16 GSB rit 15 |
17 | 18 | 19 GDB rit W-7 | 20 | 21 | 22 | 23 GSB rit 16 |
24 | 25 | 26 GSB rit W-8 | 27 | 28 | 29 | 30 GSB rit 17 |